niedziela, 25 września 2011

Got a talent.

W kwietniu wybrałam się na casting do programu "Mam talent". Oczywiście był to precasting, więc nie wiązałam z tym jakiś wielkich nadziei. We Wrocławiu, jak i w każdym innym mieście liczba uczestników dosięgała tysiąca, a z każdego miasta wybierano około 60 osób. Szanse na dostanie się były więc bardzo małe. Kiedy skończył się już termin nadsyłania smsów do osób, które się dostały, nie miałam wątpliwości, że była to kolejna nieudana próba. Nieoczekiwanie, kiedy siedziałam na zajęciach, dostałam sms'a z informacją: "Gratulujemy, dostałaś się do kolejnego etapu Mam Talent (...)". Nie potrafię opisać radości jaka się ze mnie wyzwoliła. W końcu poczułam się być zauważona!
Starannie przygotowywałam się do castingu z jury. Chyba nie muszę mówić, że stres był w tym momencie ogromny! Od tego w końcu zależała częściowo moja przyszłość... Codziennie ćwiczyłam wybraną piosenkę i myślami ubierałam się w połowę swojej szafy- bo przecież strój musiał być dobrze dobrany...
W końcu nadszedł ten dzień! Zjawiłam się w Operze Wrocławskiej z samego rana i z niecierpliwością oczekiwałam na swój występ. Byłam przed ostatnią uczestniczką, także mijały godziny zanim pojawiłam się na scenie. Wreszcie nadszedł ten długo oczekiwany moment i stanęłam twarzą w twarz przed Agnieszką Chylińską, Małgorzatą Foremniak i Robertem Kozyrą... a co było dalej dowiecie się oglądając najbliższy odcinek "Mam Talent". Zapraszam przed telewizory :)


Możecie posłuchać również mojego nowego coveru:

+Założyłam na facebook swoją oficjalną stronkę! Można mnie tam polubić, po raz pierwszy w mojej historii internetowej z imienia i nazwiska, wpisując w wyszukiwarce Ewelina Lisowska! Kiss! :)

21 komentarzy:

 1. OMG! Będę oglądać koniecznie! ;) Gratuluje Ci.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale dziwie się czemu "Mam Talent" ? Ja bym Cię widziała w grupie Nergala! w "The voice of Poland" ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. No wydaje mi się dziwne właśnie.Jak to oglądam to aż to denerwuję bo zawsze przychodzi ktoś kto właśnie już coś sporego osiągnął. Ale cholera nie ma co się przejmować ok ;) Jestem z Ciebie i tak dumna że Ci się udało!

  OdpowiedzUsuń
 4. ojej, a ja nie oglądam teraz 'Mam talent' - zacznę.;p
  co do poprzednich notek, to Jessie J. ma nieziemskie możliwości!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję tego co masz i powodzenia jeśli przeszłaś/przejdziesz dalej :))

  A czasami to nie Ciebie widać w reklamie mam talent teraz ? :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje! Obyś jak najdłużej tam zawitała :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje! Aż zacznę oglądać :D
  Powodzenia!
  K.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale jeśli to ty to głos masz nieziemski. Fryzura podobno to tak mi się skojarzyło :P

  OdpowiedzUsuń
 9. Łooo gratulację . Na pewno obejrzę <3
  uwielbiam Twój głos, mam nadzieję że Ci się uda;*

  OdpowiedzUsuń
 10. teraz będą cię uwielbiać gimnazjalistki... gratuluję wyboru kariery

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie sądzę by ktokolwiek mnie tam jakoś specjalnie uwielbiał. Dostałam darmowe 5 min na tvn i szkoda byłoby z nich nie skorzystać. Zrobiłam tam to co chciałam zrobić i nie uważam żeby było się czego wstydzić ;P

  OdpowiedzUsuń
 12. nie oglądam Mam Talent, ale teraz mnie zaciekawiłaś! i usiądę przed TV, promise :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Jutro oglądam Mam Talent!

  A czyżby przez Anonima przemawiała zazdrość?

  OdpowiedzUsuń
 14. Kobieto, masz doskonały głos! Właśnie obejrzałam Twój występ w powtórce MT :) jesteś genialna, do tego taka naturalna :) super! Aż mi miło, że zamieniłam z Tobą parę słów przez internet :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Oj Ewelino, Twój występ był fenomenalny. Widać w nim było nie tylko twój nie przeciętny talent, ale także godziny spędzone na lekcjach szlifujących twój niebywały głos. Śmiem twierdzić, że przed Tobą dobrze zapowiadająca się kariera lecz nie zespołowa, ale solo, dzięki której zdobędziesz setki swoich wielkich fanów, do których ja już należę:D;P

  OdpowiedzUsuń
 16. strasznie mi się ten cover podoba ;-*

  OdpowiedzUsuń